Gratis

DIRECTOR VANZARI APARTHOTEL

ONE66 EXULTING S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • studii superioare;
  • experienta si rezultate dovedite pe o pozitie similara ( in vanzari) de minim 3 ani;
  • cunostinte de vanzari si cunostinte generale de afaceri;
  • puternice capacitati de analiza, interpretare corecta a datelor, luare decizii corecte;
  • orientare spre rezultat;
  • bune capacitate de planificare si de organizare;
  • bune abilitati de comunicare si relationare;
  • cunoasterea limbii engleze - nivel mediu/avansat;
  • carnet auto cat.B.

Descrierea jobului

  • responsabil de implementarea strategiei comerciale si atingerea indicatorilor agreati;
  • stabilirea obiectivelor de performanta, a obiectivelor privind costurile si planificarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄strategica pentru activitatile de vanzari;
  • raspunde de performantele de vanzari si financiare ale activitatii de vanzari;
  • dezvolta si monitorizeaza strategii de vanzari pentru atingerea target-ului propus;
  • dezvolta, organizeaza si implementeaza o strategie de vanzare coerenta cu obiectivele generale ale societatii;
  • participa la stabilirea obiectivelor de cheltuieli si ia masuri de indeplinire a acestora.

Beneficii:
  • Acest job presupune prezenta fizica in cadrul companiei (nu este job remote).
  • Pachet salarial competitiv.
  • Bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și plin de provocări.
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024