Gratis

Director General Compania Transport Rutier

DONAU CONSULT BANAT S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 5 ani ca Director General/Transport/Operatiuni/Flota intr-o companie de transport rutier cu flota proprie
  • Capacitate de a dezvolta si implementa strategii de afaceri de succes
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Cunostinte foarte bune de engleza, germana constituie un avantaj

Descrierea jobului

Donau Consult Group CEE, www.donauconsultgroupcee.com, pentru clientul sau Gartner Eurotrans Romania, cu sediu la Timisoara, www.gartnerkg.com, recruteaza o pozitia de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Director General

Noul Director General va avea urmatoarele responsabilitati
  • Conduce si dezvolta echipa manageriala
  • Raporteaza catre conducerea grupului in Austria
  • Colaboreaza cu toate companiile din cadru grupului care este prezent in 8 tari europene
  • Dezvolta strategii si planuri de afaceri
  • Supravegheaza toate operatiunile de transport, inclusiv relatiile cu subcontractorii
  • Participa la luarea deciziilor de investitii
  • Pregateste si negociaza bugetul anual
  • Construieste si pastreaza relații de incredere cu clienti si alti parteneri
  • Reprezinta compania in fata autoritatilor romane
Publicat 22 Iun. 2024 Reactualizat 22 Iun. 2024 Expiră 22 Iul. 2024