Gratis

Director administrativ

EUROTEHNICA IT&C SRL

Candidatul Ideal

cunostinte operare licitatii in platforma SEAP

Descrierea jobului

​Responsabilitati
  • efectuarea înregistrărilor contabile uzuale ale societății privitoare la facturi, clienți furnizori, deconturi, importuri, exporturi, extrase bancare, registrul de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀casă
  • arhivarea corespunzătoare a documentelor financiar-contabile, a contractelor, a altor documente interne sau externe referitoare la activitatea financiară și comercială a firmei
  • verificarea corespondenței dintre facturile client/furnizor și contractele aferente și sesizarea inadvertentelor, după caz
  • menținerea controlului referitor la primirea și înregistrarea documentelor/contractelor clienti si furnizori
  • menținerea relației cu furnizorii și clienții
  • pregătirea planului de plăți
  • emiterea facturilor către clienți în platforma companiei conform condițiilor comerciale din contracte
  • raportare lunara Intrastat, Fepra, Romec, Administratia Fondului de Mediu
  • evidenta CIM, eliberare adeverinte salariati, certificate ONRC, CAF, s.a. de la institutiile abilitate

Eurotehnica IT&C ofera servicii de consultanta, proiectare, instalare, punere in functiune, instruire, service si mentenanta pentru instalatii electrice de joasa tensiune, instalatii fotovoltaice rezidentiale, comerciale si industriale, sisteme de curenti slabi, securitate, sisteme smart home, supraveghere video si sisteme antiefractie. Oferim echipamente performante, sisteme integrate si tehnologii de ultimă generaţie.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024