Gratis

Digital Marketing Specialist

PictorShop - magazin arta & hobby

Candidatul Ideal

  • Experiență de minim 2 ani în marketing digital (inclusiv copywriting)
  • Cunoștințe avansate de SEO și platformele de social media
  • Abilități excelente de comunicare și scris în limba română
  • Creativitate și capacitate de a lucra independent, dar și în echipă
  • Proactiv, flexibil, atenț la detalii și rapid în executie
  • Prezenta la birou full-time, fără posibilitate remote

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing digital pentru creșterea vizibilității brandului
  • Administrarea conținutului pe site-ul ecommerce (documentare produse noi, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁actualizare conținut existent) și blog
  • Crearea de conținut pentru social media și newslettere

La PictorShop oferim pasionaților de artă și creativitate materialele de care au nevoie pentru a da forma imaginației: culori pictură, pânză pe șasiu, pensule, șevalete și multe altele. Cu o prezență solidă în mediul online și offline prin intermediul magazinelor PictorShop, ne propunem să facem arta accesibilă tuturor, indiferent de nivelul de experiență.

Echipa noastră tânără este formată din oameni pasionați, care pun preț pe creativitate și profesionalism.

Te invităm să ne cunoști atât online cât și în cele 5 magazine din București și din țară!

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024