Gratis

Junior Marketing Specialist

DEPOSIB EXPERT SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg vesel și creativ, care să completeze echipa și să ne ajute să promovăm produsele Deposib.ro

Ești curios, organizat și atent la detalii, cu spirit de echipă și know how în zona de digital? Atunci e foarte probabil ca locul tău să fie în echipa noastră.

Avem disponibil urmatorul post: Junior Marketing Specialist

Descrierea jobului

• Conceperea si implementarea de campanii online integrate (Content, Social Media, Performance Marketing, Email Marketing)

• Crearea de continut ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀digital si distribuirea eficienta a acestuia prin canalele online

• O minte analitica si interesul pentru utilizarea de date pentru a optimiza strategiile si campaniile create

• Constituie avantaj cunoasterea programelor de editare suita Adobe Photoshop/ Ilustrator, etc.

• Constituie avantaj cunoasterea platformelor online Wordpress / Prestashop, Opencart, etc.

• Excelente abilitati de organizare pentru a lucra in mod independent si a gestiona proiecte cu multe elemente in miscare

• Urmarirea constanta a noutatilor din domeniu si propunerea de solutii corespunzatoare.

• O parte din programul de lucru presupune verificarea comenzilor sosite pe site si pregatirea acestora

• Consilierea telefonica sau in showroom face parte din activitatea zilnica

• Oferim un mediu de lucru placut in care sa te dezvolti cu program de la 08:15 la 17:00 de Luni pana Vineri

• Pachet salarial atractiv, corespunzator nivelului tau profesional, bonus de performanta si bonuri de masa

• Suntem prietenosi si open-minded, daca doresti sa te alaturi achipei trimite un CV si te vom contacta noi daca descrierea pe care o faci corespunde cu cerintele postului pentru care aplici

Pentru ca avem foarte multi aplicanti dorim sa facem o selectie doar a celor cu adevarat interesati de acest post si dorim sa vedem cati dintre candidati parcurg tota descrierea job-ului. Vom scrie cu litere foarte mici acest text si va atasam o adresa de email unde dorim sa ne trimiteti o descriere a ceea ce stiti sa faceti, sau cum credeti ca veti putea sa va aduceti aportul pe baza experientei sau cunostiintelor pe care le detineti(deposib.expert@yahoo.com). Va multumim.

Deposib este un depozit fizic si online cu cel mai mare showroom de ferestre de mansarda, scari pod si tratamente lemn din Romania.

Fondata in 2014 firma Deposib Expert si-a propus inca de la infintare sa ofere servicii la cele mai inalte standarde de calitate clientiilor sai, servicii bazate pe o experienta acumulata in timp de peste 20 de ani de catre angajatii si fondatorii sai in vanzarea materialelor de constructii.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024