Gratis

DIGITAL MARKETING COMPANIE DE CONSTRUCTII

Aduro S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Familiarizare cu profilul companiei: Învață totul despre profilul și activitatea companiei noastre.
Promovare online: Dezvoltă strategii de promovare online, incluzând newslettere, postări de anunțuri și articole specifice activității.
Strategie de comunicare pe social media: Elaborează și implementează strategii de comunicare pe diverse platforme de social media (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, etc.) pentru a susține obiectivele de business.
Creare și distribuire de conținut: Creează, editează, publică și distribuie zilnic conținut captivant, cum ar fi texte originale, fotografii, reels-uri, story-uri, etc. pe diferite platforme de social media ale companiei.
Monitorizare tendințe: Urmărește tendințele curente și preferințele publicului pentru a menține relevanța conținutului.
Interacțiune cu publicul: Comunică activ cu urmăritorii, răspunzând prompt la întrebări și monitorizând recenziile.
Executarea campaniilor: Asistă la planificarea și executarea campaniilor de marketing de la concept la finalizare, asigurând alinierea cu viziunea brandului nostru.
Analiză competiție: Monitorizează și analizează activitatea competiției.
Raport activitate Marketing: Utilizează sisteme de urmărire pentru a măsura succesul strategiilor de marketing și ia decizii bazate pe date pentru a optimiza campaniile viitoare.

Descrierea jobului

Experiență: Minimum 3 an de experiență în marketing digital și administrarea conturilor de social media.
Campanii integrate: Experiență în organizarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀campaniilor integrate pe diverse platforme.
Interes pentru noutăți: Interes pentru a fi informat despre noutățile și tendințele din domeniu.
Cunoștințe de social media: Cunoștințe aprofundate despre platformele de socializare, algoritmi și instrumente de publicitate.
Abilități de comunicare: Excelente abilități de comunicare în scris și verbal, cu capacitatea de a crea conținut convingător adaptat diferitelor audiențe și platforme.

Înființată în 2009, ADURO a crescut pe o piață în plină criză economică venind în sprijnul companiilor private și a instituțiilor publice pentru demararea și finalizarea lucrărilor propuse.

MISIUNEA ADURO Realizarea de proiecte sustenabile, cu profesionalism și onestitate. Proiecte care ne fac să ne simțim mândri!

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024