Gratis

Web Designer /Graphic Designer/Digital Marketing Specialist

Palmex CM S.R.L.

Candidatul Ideal

- perseverent
- disponibilitate la un program prelungit
- persoana dinamica si cu perspectiva de viitor
- serios

Descrierea jobului

- crearea de site-uri web pentru companie
- SEO pentru motoarele de cautare
- mentinerea campaniilor deja rulate
- gestionare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄site-urilor companiei
- efectuarea si supravegherea de campanii de publicitate
- fotografiere si modificare poze

Avantaje:
- activitatea se desfasoara intr-o echipa tanara si dinamica;
- sanse de avansare in cadrul societatii;
- desfasurarea activitatii intr -o companie de renume;
- salariu atractiv si motivational.

Compania Palmex CM, producatoare de containere metalice modulare si monobloc, a fost infiintata in anul 2011 in Galati.In prezent ocupa un loc important pe piata din Romania in domeniul comercializarii si inchirierii containerelor, indiferent de complexitatea lor. Incepand din 2015, compania si - a propus sa ocupe un loc important si in domeniul comercializarii profilelor PVC.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024