Gratis

Digital Delivery Supervising Manager

Mega Image

Candidatul Ideal

Care e Mega - oportunitatea? Vei fi parte din cel mai mare proces de transformare digitala la nivelul companiei. Daca ︊︍︈︆︆︁︁︍​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎esti in cautare de noi provocari, daca vrei sa-ti folosesti si sa-ti imbunatatesti cunostintele Agile, te putem ajuta. Nu vei pleca insa singur la drum. Vei avea alaturi un Agile coach experimentat care sa te ghideze, vei beneficia de suport din partea managementului si vei putea accesa multiple oportunitati de crestere si dezvoltare.
  • Studii superioare specializate;
  • Experiență în managementul relațiilor cu clienții, leadership și servicii pentru clienți într-un context tehnologic;
  • Management de proces;
  • Managementul schimbării;
  • Managementul echipei;
  • Implementare strategică;
  • Limba engleză la nivel avansat.

Descrierea jobului

  • Asigurarea verificării calității managementului de proiect și a instrumentelor stabilite la nivel de proces și alinierea cu domeniul de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀aplicare, planificarea proiectului, gestionarea riscurilor/ problemelor, monitorizarea și gestionarea bugetului și a părților interesate din proiect;
  • Gestionarea și optimizarea fluxul de proces prin intermediul echipelor Agile și non-Agile, în vederea sincronizării componentelor de timp și buget;
  • Asigurarea livrării de valoare (prin programul Kanban) și oferirea de consultanță și suport echipelor de livrare;
  • Oferirea de sugestii și realizarea de propuneri pentru îmbunătățirea candarului de livrare, a bugetului și a indicatorilor de performanță (KPI);
  • Asigurarea managementului contractelor cu furnizorii externi, pentru abordarea generală la nivel de flux, alături de Managerul Agile PMO și Managerii de proiect din cadrul departamentului Agile PMO;
  • Identificarea problemelor apărute la nivel de flux și asigurarea că se limitează și se atenuează riscurile în mod eficient, comunicând părților interesate aceste aspecte;
  • Răspunderea față de alinierea modului de livrare “Agile” al proiectului prin contact, asigurând un flux end-to-end optim;
  • Colectarea și monitorizarea datelor și informațiilor despre proiecte pentru revizuirea managementului (business case, risc management, resurse/ interdependente, beneficii/ scop) și pentru a asigura un proces eficient de luare a deciziilor.

Beneficii:
  • Mod de lucru hibrid și program flexibil;
  • Pachet variat de compensații și beneficii;
  • Card de tichete de masă;
  • Bonus anual prin care îți răsplatim performanța și devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achiziționării produselor Marcă Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viața ta;
  • Reduceri dedicate iubitorilor de lectură, pasionaților de shopping și celor care își doresc să se mențînă “în formă”;
  • Posibilitatea de creștere în carieră și mobilitate internă.

Nu vei face asta singur/ă, ci alaturi de o echipă pasionată de a lucra cu și pentru oameni 😊

În Mega Image, susținem diversitatea, indiferent de gen, generație, nivel de studii, status social, etnie și naționalități, dizabilități, orientări religioase si sexuale, și ne luăm angajamentul că împreună construim un mediu de lucru incluziv pentru ca fiecare coleg să aibă un loc în #ComunitateaMega.

#MegaPentruToți

Te așteptăm în #ComunitateaMega! Aplică pentru acest rol, iar dacă profilul tău se potrivește, te vom invita la un interviu să ne cunoaștem.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024