Gratis

Devizier constructii

CAFMIN SRL

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Constructii

Experienta in domeniu minim 2 ani (intocmire devize in constructii);

Cunoasterea unui program ︍︍︃︂︃︊︍︇​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎de devize ( INTERSOFT)

Cunostinte de specialitate in constructii, intelegerea proiectelor, intelegerea devizelor;

Capacitatea de a se incadra in termene limita;

Cunostinte MS Office si un program de devize;

Descrierea jobului

Societate de constructii angajeaza persoana pentru departamentul tehnic, cu studii superioara si cunostiinte in ofertare, intocmire situatii lucrari si operare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈in programul INTERSOFT.

Responsabilitati:
-intocmeste documentele specifice propunerii tehnice: grafic de executie, grafic gantt;

-intocmeste ofertele tehnico-economice pentru proiecte in constructii si a ︂︊︀︂​︂️︀︄​︊︁︀​︉️︀︀​︄︌︄︃​︃︄︃︈​︃︅︌︌​︂︁︇︉devizelor de lucrari, insotite de centralizatoare si extrase de resurse;

-analizeaza documentatia tehnica de intrare - cerere de oferta, proiect, caiet de sarcini;

-obtine oferte de pret de la furnizori pentru materiale, echipamente, utilaje, intocmeste calculatii de pret;

-realizeaza antemasuratori in baza proiectelor;

-asigura respectarea prevederilor contractuale, ale proiectelor de constructii si asigura existenta documentelor necesare inceperii, derularii si finalizarii lucrarilor;

-strange si pastreaza documentele aferente fiecarui proiect in forma organizata.

Beneficii:
-pachet salarial atractiv;
-training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024