Gratis

Designer/Proiectant

SC ELEMENTO MOBILI SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii superioare în inginerie sau un domeniu relevant.
  • Experiență de minim 2 ani în proiectarea produselor din lemn.
  • Cunoștințe avansate de SolidWorks.
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Cunoașterea pachetului Office

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Suntem în căutarea unui proiectant talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din industria lemnului. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Candidatul ideal va avea cunoștințe solide de SolidWorks și experiență în proiectarea produselor din lemn.

Responsabilități:
  • Proiectarea și dezvoltarea produselor din lemn utilizând SolidWorks.
  • Crearea și actualizarea desenelor tehnice și a documentației aferente.
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura implementarea corectă a proiectelor.
  • Participarea la întâlniri de proiect și oferirea de soluții tehnice inovatoare.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a termenelor de livrare.
Oferim:
  • Salariu competitiv și beneficii atractive.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
  • Un mediu de lucru plăcut și colaborativ.

ELEMENTO MOBILI is a company producing massive wood furniture that revives the experience of some traditional furniture manufacturers.

It is a long-term, new and ambitious project.

The company has production facilities with an area of 33,039 sqm and high-end equipments.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024