Gratis

Desenator Tehnic / Proiectant

AFIBANAT SRL

Candidatul Ideal

Peste un an de experiență în proiectare tehnică și utilizarea programelor de design (AutoCAD, Inventor).

  • Ești o persoană cu experiență în desen tehnic și proiectare?
  • Ai competențe solide în utilizarea programelor AutoCAD și Inventor?
  • Poți să lucrezi eficient cu termene strânse și ai o atenție sporită la detalii?
  • Ești dispus să colaborezi strâns cu echipa de producție și să găsești soluții tehnice optime?
Dacă răspunsul la toate întrebările de mai sus este "DA", atunci noi avem postul perfect pentru tine!

Descrierea jobului

În rolul de Desenator Tehnic vei fi responsabil de realizarea și actualizarea desenelor tehnice ale echipamentelor și componentelor produse ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de compania noastră, fiind un membru esențial al echipei noastre tehnice.

Rolul de Desenator Tehnic presupune elaborarea documentației tehnice pentru proiecte, actualizarea și verificarea desenelor în funcție de specificațiile cerute și colaborarea strânsă cu departamentele implicate în realizarea proiectelor.

Principalele responsabilități vor fi:
  • Crearea și modificarea desenelor tehnice folosind programele AutoCAD și Inventor.
  • Realizarea detaliilor tehnice ale componentelor și echipamentelor pentru producție.
  • Asigurarea că toate proiectele respectă standardele de calitate ale companiei și specificațiile tehnice.
  • Suport tehnic pentru echipa de producție și montaj.
  • Colaborarea cu inginerii și tehnicienii pentru optimizarea designului și a proceselor.

Suntem distribuitori oficiali ai liderilor mondiali de echipamente automatizate Lely si Afimilk. Ne mândrim cu un mediu de lucru profesionist, dinamic și orientat spre inovație, unde fiecare angajat contribuie la succesul echipei.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024