Gratis

Desenator Tehnic AutoCAD

S.C. Faurar S.R.L.

Candidatul Ideal

- Experienta in proiectare
- Studii superioare tehnice finalizate
- Bune cunostinte de AutoCAD (2D/3D), etc.
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
- Experienta in activitatea de coordonare si de lucru in echipa cu alte specialitati
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate
- Posibilitatea deplasarii in teren pentru culegerea datelor
- Cunoscator al limbii engleze
- Poseda permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Realizeaza planuri de amplasament si planuri de zonare
- Intocmeste si coordoneaza proiecte in autocad respectand termenele impuse
- ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor
- Intocmeste antemasuratorilor in teren
- Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor

Beneficii:
- Salariu motivant in functie de experienta si tichete de masa
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua
- Tichete de masa (30 lei/zi) si telefon mobil

S.C FĂURAR S.R.L. Târgovişte are 16 ani vechime in domeniul activitatii de intocmire documentatii, punere in conformitate, montaj, service, revizii, reparatii pentru echipamentele tehnice, care se utilizeaza in atmosfere potential explozive, al certficarilor si recertificarilor INSEMEX. Data notificarii initiale, a fost: 21.01.2004.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024