Gratis

DERMATOLOG Timisoara

MITIIO SRL

Candidatul Ideal

Cautam Dermatolog cu cu competenta in injectarea cu Acid Hialuronic, Botox etc. Nu este necesara experienta. Se ofera traininguri de specilitate intern si international. Trebuie neaparat sa fii pasionat/pasionata de frumos si sa crezi in ideea ca doar un pacient multumit este cheia succesului nostru.

Descrierea jobului

Injectari acid hialuronic, botox, mezoterapii...etc
Trebuie neaparat sa fii pasionat/pasionata de frumos si sa crezi in ideea ca doar un ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pacient multumit este cheia succesului nostru.

Descrierea companiei

Cabinet in Timisoara

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024