Gratis

Data Analyst

City Grill Group

Candidatul Ideal

Esti o persoana:
  • Analitica;
  • Organizata;
  • Cu gandire creativa si abilităti excelente de comunicare;
  • Atenta la detalii si adaptabila la schimbarile industriei;
  • Proactiva in identificarea problemelor cu eficienta si acuratete.

Si ai:
  • minim 5 ani experiență in analiza datelor/ analiza de business;
  • expertiza in utilizarea instrumentelor de analiza de date precum Microsoft Excel, SQL și Tableau;
  • capacitatea de a gestiona multiple proiecte într-un mediu dinamic și solicitant;
  • studii superioare in Economie, Statistica, Informatica sau domenii conexe.

Descrierea jobului

  • Construirea unei fundatii pentru digitalizare smart prin conceperea, implementarea si dezvoltarea peisajului de raportare din companie. (Include intelegerea nevoilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Grupului)
  • Lucrul cu o serie de tipuri diferite de date folosind instrumente si software interne;
  • Intocmirea rapoartelor ad-hoc și conturarea unor concluzii legate de profitabilitate, venituri si alti indicatori operationali pe baza solicitărilor;
  • Suport pentru colectarea, consolidarea și verificările de date în cadrul echipei;
  • Prezentarea rezultatelor intr-o manieră bine structurata, eficienta si clara;
  • Furnizarea de recomandari strategice bazate pe o analiza cuprinzatoare a datelor;
  • Suport in automatizarea, eficientizarea si standardizarea proceselor care duc la optimizarea costurilor si imbunatatirea experientei clientilor.

Îți oferim:

-Salariu de bază;
-Tichete de masă 35 ron/zi;
-Decontare transport în comun 100%;
-Puncte în aplicația internă pentru consum zilnic la masa de prânz;
-Abonament medical la o clinică privata;
-Abonament Bookster;
-Laptop muncă.

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 30 Mai 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 28 Iul. 2024