Gratis

Reporting Specialist

Dr. Max SRL

Candidatul Ideal

  • Să ai atenție la detalii
  • Să ai deschidere, entuziasm și orientare spre a învăța lucruri noi, spre perfecționare continuă
  • Să ai abilitați de organizare și de a gestiona sarcini multiple în același timp
  • Să ai creativitate, inițiativă și gândire analitică
  • Să ai studii universitare finalizate
  • Să ai abilități de comunicare
  • Să ai bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office, cu accent pe Microsoft Excel

Descrierea jobului

  • Vei verifica acuratețea datelor utilizate în raportări
  • Vei menține legatura cu departamentele suport;
  • Vei dezvolta și întreține raportările în ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄funcție de specificațiile primite de la managerul direct
  • Vei realiza analize pe baza solicitărilor venite din partea departamentelor conexe – Category și Planograme
  • Vei contribui la îmbunătățirile proiectelor de colectare a datelor identificând orice probleme, propunând îmbunătățiri;
  • Vei colecta date din diverse surse interne
  • Vei operara cu baze de date complexe SQL, PowerQuery
  • Vei lucra cu instrumente de raportare ex:Power BI

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic, prin intermediul companiei Mediplus și a lanțului de farmacii Dr. Max. Suntem ghidați de valori precum: grijă, curaj, orientare către clienti și responsabilitate și credem cu tărie că doar împreună construim o zi de mâine mai sanatoasă.

Suntem compania în care pasiunea, creativitatea și perseverența te conduc spre performanță. Îți oferim un mediu provocator și dinamic în care te poți dezvolta alături de echipe de succes și unde tu stabilesti măsura impactului pe care îl poți avea! Acceptă provocarea de a face diferența împreună!

Mai multe informatii pe: www.drmaxromania.com

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 21 Iul. 2024