Gratis

CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

MEDPLAZA HEALTH SRL

Candidatul Ideal

Responsbilitati:

- contactare telefonica clienti;
-dezvoltare portofoliu clienti
-oferire informatii produse/ servicii clientilor
-gestionare solicitari clienti
-acordare suport clienti
- furnizare rapoarte privind activitatea ta

Ce iti oferim?

Mediu de lucru placut si dinamic

Posibilitati de dezvoltare profesionala si training specializat

Salariu motivant

Descrierea jobului

Ce vei face mai exact?

1. Contаcteaza tеlefonic clientii in vеderea informаrii cu privire la ofеrtеle vаlаbilе;
2. ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Dezvolta si gestioneaza portofoliului de clienti;
3. Ofera informatii clarificatoare clientilor cu privire la produsele companiei;
4. Gestioneaza solicitarilor venite de la client;
5. Identifica si ofera solutii adaptate nevoilor pe care le au clientii;
6. Acordare suport clientilor pentru realizarea comenzilor online;
7. Furnizeaza rapoarte periodice privind activitatea desfasurata;
8. Propune superiorului direct solutii pentru rezolvarea tuturor cererilor obiectiv formulate de catre client
9. Respecta toate procedurile , instructiunile de lucru si regulamentele interne(RI, anexele la fisa postului, etc.)
10. Completeaza și actualizeaza permanent baza de date cu problemele semnalate și soluțiile propuse;
11. Se documenteaza in permanenta, referitor la noile produse/servicii oferite de catre companie.
12. Introduce în sistem informații legate de clienții noi;
13. Furnizeaza rapoarte periodice privind activitatea desfasurata;
14. Inștiințeaze superiorul direct dacă apare o problemă care ar putea să afecteze imaginea companiei
15. Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

Importam si comercializam consumabile si echipamente medicale de calitate;

Oferim servicii de logistica performanta, preturi competitive, entuziasm si pasiune in tot ceea ce facem pentru clientii nostri; Livram din stoc atat in sistemul sanitar de stat cat si in cel privat si ne imbunatatim permanent gama de produse oferite;

Toate produsele noastre sunt avizate ANM si indeplinesc cele mai exigente standarde medicale.

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024