Gratis

Customer Service Specialist

SC Rondocarton SRL

Candidatul Ideal

Customer Service Specialist in Apahida, judetul Cluj

Candidatul ideal:
  • Atitudine pozitivă și prietenoasă;
  • Capacitate de planificare și organizare (agendă, project management);
  • Persoană creativă, orientată spre identificarea soluțiilor;
  • Focus pe obiective și rezultate;
  • Aptitudini de comunicare, relaționare, asculatare activă, întelegerea nevoilor clienților;
  • Orientare către clienți;
  • Persoană cu inițiativă, proactivă, ambițioasă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă, flexibilitate;
  • Adaptabilitatea la schimbare și îmbunătățire continuă;
  • Responsabilitate;
  • Cunoștinte de operare calculator MS office / Excel avansat;
  • Disponibilitatea de a lucra în paralel cu informații diferite;
  • Rezistenta la stres;

Descrierea jobului

Ce asteptam de la noul nostru coleg?
  • Promovează o bună comunicare cu clienții;
  • Reprezintă interesele firmei în fața ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄clienților și a colaboratorilor;
  • Urmărește și centralizează comenzile primite de la clienți;
  • Verifică gestiunea pentru colectarea informațiilor referitoare la procesarea corectă a comenzilor sau la existența stocului/termene de expirare;
  • Colaborează cu diferite departamente pentru a stabili un flux optim în lansarea, producerea și livrarea comenzilor;
  • Urmărește stadiul producției, a livrării comenzilor și informează clienții asupra statusului acestora;
  • Respectă procedurile și politicile companiei.

Grupul Rondo Ganahl este un grup Austriac care își are rădăcinile în 1797. Afacerea de bază este fabricarea / colectarea hârtiei și producerea de ambalaje din carton ondulat.

Cu cele mai moderne utilaje se produc ambalaje de cea mai înaltă calitate, stabilindu-se noi standarde în industria cartonului ondulat și oferind clienților produse fabricate cu precizie și imprimate în mod impecabil.

Rondo Offset S.A. un principal furnizor de ambalaje tipărite offset din hârtie și carton duplex/triplex, a fost achiziționată în decursul anului 2019 de către grupul Rondo Ganahl prin subsidiara sa din România, Rondocarton.

Prin această achiziție, Rondocarton intenționează să-și întărească și să-și extindă portofoliul, consolidând și mai mult poziția de unic partener de soluții de ambalat pentru clienții săi.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024