Gratis

Sales & Customer Service Specialist

Quattro Intersped SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Perseverent, dinamic, comunicativ, capabil dе a lucra atat in echipa cat si individual;
Organizat, serios, punctual, constiincios si responsabil;
Capabil ︂︅️︍︃︃︀︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎sa respecte termenele fixate;
Proactiv, cu dorinta de a progresa in cariera si capacitate de asimilare a informatiilor noi;
Capacitate dе concentrare pe prioritati;
Putere dе convingere, flexibilitate, orientare in functie dе cerintele si tipologia clientilor;
Cunostinte medii de limba engleza;
Cunoastere pachet Microsoft Office.

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea serviciilor de transport rutier, maritim si aerian , in conformitate cu standardele si politicile companiei;
Identificarea, prospectarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃si dezvoltarea portofoliului de clienti in colaborare cu Sales Managerul;
Gestionarea si dezvoltarea bazei de date de potentiali clienti;
Identificarea nevoilor clientilor potentiali si prezentarea serviciilor in functie de acestea;
Intocmirea rapoartelor de vanzare zilnice si saptamanale.

Quattro Intersped este o companie de transport international, prezenta pe piata din Romania din anul 2009. In prezent avem puncte de lucru/depozite in: Pitesti, Bucuresti, Constanta, Brasov si Oradea.

Suntem specializati in transportul international atat rutier (oriunde din / in Europa, Turcia, CSI), cat si maritim (in regim FCL și LCL) si aerian, de marfa generala, cu ADR sau cu temperatura controlata. Acoperim orice zona geografica din punct de vedere logistic pentru ca suntem membri in diferite organizatii nationale si internationale (FIATA, IATA, WCA).

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024