Gratis

Customer Service Representative Volvo Group Trucks Romania

Volvo Group Trucks Romania

Candidatul Ideal

Recepționist service Volvo Group Trucks centrul service Oradea
Volvo Group Trucks Romania, reprezentantul în Romania al brandurilor de camioane Volvo și Renault, este permanent preocupat de îmbunătățirea continuă a serviciilor de reparaţii, întreţinere şi livrări de piese de schimb către clienții săi.
Pentru centrul service din Oradea, Volvo Group Trucks Romania angajează Customer Service Representative (recepționist service).
Dacă eşti pasionat de camioane și vrei să contribui la dezvoltarea brandurilor Volvo și Renault, vino alaturi de noi! Vei fi parte a echipei din Oradea, dar in același timp, parte dintr-o organizație experimentată şi dinamică.

Profil ideal:
  • Absolvent al unei facultăţii cu profil tehnic, Autovehicule Rutiere – avantaj
  • Minim un an experienţă în recepţie service
  • Bune cunoştinţe tehnice de limba engleză
  • Bune cunostinţe operare MS Office
  • Foarte bune abilităţi de comunicare
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Administreaza documentele interne si cele care trebuie trimise clientilor
  • Asigura legatura intre client si dispeceratul 24/7 al Volvo ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Action Service
  • Programează camioanele pentru reparaţii
  • Planifică operaţiile de reparaţie pe baza cerinţelor clienţilor
  • Informează clientul de costul informativ al reparaţiei și intervalul de timp necesar
  • întocmeşte factura pe baza comenzilor de reparaţii și pieselor de schimb vândute direct.
Beneficii:
  • Salariu net lunar între 4.000 si 5.500 lei, incluzând bonus
  • Tichete de masă, cu o valoare de 30 lei per tichet
  • Abonament medical (prevenție)
  • Asigurare sănătate (intervenție chirurgicală)
  • 21 zile de concediu de odihnă
  • Zile suplimentare concediu în funcție de senioritate
  • Decont transport 200 lei lunar
  • Telefon mobil
INFORMAȚII DESPRE DATELE PERSONALE
Pentru a vă putea administra profilul de utilizator și/sau aplicația (inclusiv eventuale documente aferente), suntem nevoiți să vă procesăm datele personale.
Grupul Volvo respectă integritatea individului și vă procesează datele personale într-un mod sigur și în conformitate cu legile în vigoare privind protecția datelor personale.
Vă rugăm să citiți aici https://www.volvotrucks.ro/content/dam/volvo/volvo-trucks/markets/romania/Cariere/Recruitment%20Privacy%20Notice.pdf “Notificarea privind datele personale în vederea recrutării”.

Grupul Volvo este unul dintre cei mai importanți producători mondiali de camioane, autobuze, echipamente de construcții, precum și motoare marine.

Volvo Group Trucks Romania furnizează soluţii complete de transport pentru clienţi profesionişti şi cu cerinte ridicate, oferind o gamă completă de camioane, de mediu si mare tonaj, Volvo si Renault, servicii de intreţinere şi reparaţii, piese originale de schimb, soluţii telematice, cursuri de perfecţionare şoferi, precum si servicii financiare.

Pentru atingerea obiectivelor noastre este esențial să atragem, dezvoltăm și păstrăm oamenii potriviti.

Ce iți dorești de la un job?

Fără să te cunoaștem încă, noi credem că te vei bucura să reprezinți o companie care conduce inovația în industria camioanelor. Și credem că vei profita de șansa de a folosi toate acestea în cariera ta. Să nu mai menționăm oportunitatea de a lucra intr-o echipă extraordinara.

Dacă ești ca noi și te gândești la toate acestea, atunci

Volvo Group Trucks Romania este locul potrivit pentru tine.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024