Gratis

Customer service / Back-office

Vector International SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal îndeplinește următoarele cerințe:

  • Studii medii/superioare finalizate, de preferință în domeniul economic.
  • Foarte bune cunoștințe MS Office, cunoștințe contabilitate primară, cunoștințe utilizare soft-uri ERP/CRM
  • Experiență în domeniu minim 1 an.

Descrierea jobului

Pentru echipa de suport clienți/back office căutăm o persoană ale cărei principale responsabilități vor fi de a:
  • Prelua și ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁gestiona comenzile.
  • Menține legătura cu clienții și a-i consilia în alegerea produselor.
  • Emite facturi, avize sau chitanțe în funcție de situațiile specifice.
  • Completa baza de date.
  • Menține legătura cu departamentele de vânzări, contabilitate și logistică pentru rezolvarea situațiilor de lucru curente.
Activitatea se va desfășura la sediul societății din Mogoșoaia, parc Logicor, str. Buiacului nr.2.
Program de lucru: luni-vineri, 8:30-17:00( pauza de masă 30 minute)

Vector International este importator și distribuitor de produse de papetărie, birotică, IT&C, protocol, curățenie.
www.vectordirect.ro

Conform Politicii de Confidențialitate datele dvs. personale conținute în CV vor fi prelucrate doar pentru scopurile pentru care ni le-ați trimis, în acord cu legislația muncii. În eventualitatea în care nu veți parcurge întregul proces de selecție, CV-ul dvs. nu va fi păstrat decât o perioadă de 3 luni de la data trimiterii, după care se va aplica procedura de ștergere.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024