Gratis

COSMETICIANA/ASISTENTA MEDICALA/KINETOTERAPEUT

ELOS SKIN&LASER CENTER

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul medical-estetic
Drept de libera practica
Absolvirea Scolii Sanitare reprezinta un mare avantaj
Persoana cu atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, serioasa si responsabila
Persoana organizata si capabila de munca in echipa
Orientare spre nevoile pacientului
Abilitati bune de comunicare

Descrierea jobului

Realizarea de tratamente faciale si corporale pacientilor clinicii
Pregatirea pacientilor pentru diferite tratamente
Evaluarea pacientilor in cadrul consultatiilor si recomandarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de protocoale de tratament adecvate
Asistarea medicilor clinicii la diferite tratamente si interventii

In cadrul clinicii Elos Skin&Laser Center, veti avea posibilitatea sa lucrati cu aparatura medical-estetica de ultima generatie, recunoscuta la nivel mondial. Veti beneficia de traininguri de specialitate si veti participa la studii clinice.
Abia asteptam sa va cunoastem si sa faceti parte din echipa noastra!

In cadrul clinicii Elos Skin&Laser Center, am reunit cei mai buni medici si terapeuți specializați în remodelare corporală și facială, dar și echipamente medicale de ultimă generație, create de lideri mondiali în industria medical-estetică. Prin devotament si pasiune pentru ceea ce facem si servicii de inalta calitate suntem in topul clinicilor din Bucuresti si intr-o continua expansiune.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024