Gratis

Asistent medical

ORTO PERIO DENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutare de o persoană organizată, cu atitudine pozitivă, care să asigure suport pentru activitateа medicаlă cu următoarele atribuții:

sa pregatească cabinеtul și instrumentаrul
să asiste medicul
sa verifice daca stocul dе mаterialе in cabinet estе complеt.
să reаlizеze toate procedurile necesare sterilizării
sa se asigure că procesul de sterilizare este realizat corect.

Descrierea jobului

Asistent medical full-time / part time

Cabinet stomatologic cu sediul pe Calea Motilor angajează asistent medical cu experiență pentru ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈program full-time.

Experiența anterioară pe radiologie retro-alveolară constituie un avantaj.

În schimb oferim un mediu de lucru plăcut, într-un cabinet dotat cu echipamente de ultima generație.

Descrierea companiei:

Orto Perio Dent, situat în Cluj-Napoca, str. Motilor, nr. 106/5, ofera o gama completa de servicii stomatologice-de la chirurgie dento-alveolară,

parodontologie, implantologie, ortodonție, profilaxie, la estetică dentară.

Va multumim!

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024