Gratis

Coordonator Marketing

Fidelia Casa

Candidatul Ideal

Dacă dorești să devii colegul nostru, ar fi de preferat să îndeplinești câteva condiții:

- Studii superioare absolvite în Marketing;
- Experiență de minimum 1 an în marketing și/sau project management;
- Cunoștințe avansate de utilizare a platformei Facebook Ads Manager;
- Cunoștințe avansate de utilizare a platformelor Instagram și Wordpress;
- Cunoștințe medii de utilizare a platformelor Google Ads și Google Analytics;
- Cunoașterea limbii engleze;
- Capacitate de multi-tasking și lucru sub presiune;
- Cunoștințe medii de utilizare a programului Corel Draw;
- Experiență în crearea și implementarea campaniilor de marketing integrate ;
- Cunoștințe avansate de Microsoft Office;
- O minimă experiență în elaborarea campaniilor de employer branding;

Ca și trăsături de personalitate, ar trebui să fii:

1. Creativ;
2. Foarte atent la detalii;
3. Rapid în reacții, dinamic;
4. Organizat și planificat;
5. Să comunici foarte ușor;
6. Adaptabil;
7. Dornic de performanță.

Descrierea jobului

Principalele tale activități vor fi:

- Coordonarea activității echipei de marketing;
- Gestionarea relațiilor cu furnizorii externi;
- Stabilirea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄și gestionarea bugetului de marketing;
- Stabilirea strategiei de marketing, în funcție de nevoile companiei;
- Monitorizarea și optimizarea campaniilor de marketing online;
- Crearea conceptelor pentru campaniile de promovare, împreună cu departamentele de Vânzări și Resurse Umane;
- Dezvoltarea strategiei de social media (Facebook, Instagram si Linkedin);
- Analizarea percepției clienților, prin implementarea sondajelor de opinie;
- Organizarea evenimentelor interne, în colaborare cu departamentul Resurse Umane ;

Beneficiile tale:

Salariu fix;
Bonusuri de performanță;
Suport logistic;
Traininguri;
O echipă tânără și motivată!

Descrierea companiei

DE CE FideliaCasa?

Pentru că îți oferim SIGURANȚĂ : suntem de 22 ani pe piața imobiliară ieșeană și funcționam în 2 puncte de lucru.
Pentru că îți oferim un MEDIU PROFESIONIST de lucru, bine organizat și cu o structură organizațională bine definită. Pentru că există LOGISTICĂ și condiții de muncă propice pentru a-ți face jobul la cele mai înalte standarde și la maximum de performanță.
Pentru că ți se oferă suport de TRAINING permanent, atât în echipă cât și personalizat.
Pentru că îți oferim șansa de a te dezvolta, de a urca pe TREPTE DE CARIERĂ, atât ca și om de vânzări cât și în management.
Pentru că știm să răsplătim corespunzător munca, implicarea și rezultatele. Pentru că știm să ne distrăm și să ne bucurăm .

Iată câteva motive pentru a te alătura echipei noastre. Poate fi unul dintre cei mai importanți pași din viata ta!

Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024