Gratis

COORDONATOR ECHIPA MOBILA

SMARTWAY CLEANING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Persoana cu bune capacitati de comunicare si relationare interumana.
- Persoana serious, atenta la detalii, organizata, responsabila si flexibila.
- Cunostinte de operare PC (E-mail, Excel, Word, Facebook).
- Permis de conducere cat.B - obligatoriu.
- Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Coordoneaza interventiile de la A-Z si supravegheaza echipa din subordine pe toata perioada interventiei
- Raspunde de satisfactia clientilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀viz-a-viz de serviciile execute raportat la termenele si conditiile agreate cu fiecare client.
- Comunica permanent cu operatorii de curatenie din echipa sa.
- Cladeste si pastreaza o legatura bazata pe incredere si profesionalism cu reprezentantii clientilor desemnati.
- Rezolva reclamatiile prin gasirea unor solutii cat mai optime.
- Colaboreaza cu managementul pentru stabilirea lucrarilor si a altor detalii importante.
- Participa activ in recrutarea de personal necesar si instruirea acestora.
- Tine o evidenta si verifica pontajele lunare ale operatorilor din echipa sa si le redirectioneaza catre departamentul administrativ.
- Concepe planuri de lucru si verifica constant respectarea acestora.

Beneficii
- Salariu fix, negociat in cadrul unui interviu in functie de experienta si cunostinte.
- Bonusuri de perfomanta.
- Prime de Craciu/Paste.
- Masina si telefon de serviciu.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa tanara si intr-un mediu dinamic.
- Suport constant din partea echipei si a managementului.

Suntem o companie care s-a dezvoltat in cei 15 ani de activitate in toate domeniile (office, industrial, comercial), prestand servicii de curatenie in funtie de cerintele colaboratorilor (curatenie generala, curatenie de intretinere, curatenie post constructor etc.), oferind totodata calitate, eficienta si corectitudine.

Suntem mândri să vă oferim servicii curatenie integrate la cele mai înalte standarde și satisfacerea clientului – garantată! Ne-am creat o poziție pe piața serviciilor de curățenie datorită impactului puternic specific în urma satisfacerii clienților, obținând adesea rezultate care au depășit așteptările beneficiarilor.

Acoperim o gamă largă de produse și servicii curatenie cerute în piata de profil, construim colaborări trainice și durabile.

Curățenia face parte din viața noastră, ne definește și ne reprezintă, ne poziționează în ochii oamenilor și ne conferă sănătate și serenitate, un cadru perfect în care să îți duci la îndeplinire activitățile zilnice.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024