Gratis

Coordonator Constructii

M&M COMTEC FOOD&DRINKS S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam Coordonator Constructii
Suntem în căutarea unui Coordonator pentru construcțiile noastre din judetul Constanta, dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Postul este nou, volumul de munca a crescut suficient de mult cat sa avem nevoie de un nou coleg. Dacă aveți o pasiune pentru industria construcțiilor și o dorință puternică de a coordona proiecte de succes, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dvs.

Descrierea jobului

Supervizarea și coordonarea proiectelor de construcții de la început până la finalizare.
Planificarea și monitorizarea resurselor, materialelor, termenelor și ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂bugetelor proiectelor.
Comunicarea eficientă cu echipele de construcții, dezvoltatorul și clienții trimisi pentru vizualizare imobile.
Identificarea și soluționarea problemelor care pot apărea pe parcursul proiectelor.
Disponibilitatea de a primi noi task-uri.
este nevoie de:
Experiență anterioară în coordonarea proiectelor de construcții sau studii superioare in domeniu.
Permis de conducere categoria B.
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbările din cadrul proiectelor.

Suntem pe piata imobiliara din anul 2004,ne-am extins, de la o agentie imobiliara de succes la dezvoltatori imobiliari, acum construim si vindem propriile constructii in orasul Constanta dar si in localitati apropiate precum Ovidiu si Techirghiol. Avem pana in acest moment zeci de imobile construite si vandute, 3 proiecte in desfasurare si multe autorizatii pentru inceperea de noi lucrari.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024