Gratis

Cooling Technician / Frigotehnist

Marriott Hotels

Candidatul Ideal

Ce căutăm noi?
- Studii tehnice de profil sau cursuri de calificare urmate anterior;
- Experienta ca frigotehnist minim 3 ani;
- Cunoasterea echipamentelor HVAC;
- Autorizare AGFR reprezinta un avantaj;
- Cunostinte electrice;
- Certificarea de Electrician autorizat reprezinta un avantaj;
- Bune abilități de comunicare si lucru in echipa;
- Atentie dezvoltata catre detalii;
- Atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

POSITION SUMMARY

Ești pasionat de domeniul ospitalității și îți place foarte mult să-i faci pe ceilalți să se simtă ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂ca acasă? Lucrând alături de noi, vei ajunge să relaționezi și să întâlnești oameni din întreaga lume în timp ce îți construiești cariera. Alătură-te nouă și vei avea ocazia să te dezvolți învățând de la cei mai buni profesioniști din domeniul ospitalității. Indiferent de drumul pe care îl vei urma, ne vom asigura că te simți ca acasă.

Ce vei face?
- Repararea diverselor echipamente de racire, aparate cu gaz, electrice si cu aburi, inclusiv echipamente de bucatarie (de exemplu, masina de spalat vase, cuptor).Servești produsele noastre, făcând recomandări, dacă este necesar
- Intretinerea preventiva a uneltelor si echipamentelor, inclusiv curatarea si lubrifierea
- Sarcini de intretinere preventiva si corectiva la repararea echipamentelor reci si nefrigorifice (friteuza, cuptoare etc.)
- Analizeaza cauzele defectiunilor si propune lista de piese de schimb, echipamente si consumabile
- Instalarea si intretinerea aparatelor electronice si a echipamentelor.
- Recomanda inlocuirea aparatelor, dispozitivelor electronice si echipamentelor defecte sau invechite.
- Monitorizarea si controlul temperaturii proprietatii pentru a va asigura ca toate zonele se afla in intervalul de temperatura aprobat.
Ce oferim noi?
- Discounturi la cazare in peste 9.000 de hoteluri din intreaga lume. Da, 9.000!
- Oportunitați nelimitate de cariera (internațional și local)
- Pachet de beneficii medicale
- Mic dejun de 5 euro atunci cand va cazați in oricare dintre hotelurile noastre din Europa
- Reduceri la mancare și bautura in toate restaurantele și barurile noastre
- Reduceri pentru prieteni și familie
- Programe de wellbeing
- 21 de zile de vacanță (numarul crește odata cu vechimea an munca)
- Acces la traininguri de top;
- Cele mai tari petreceri ale angajatilor;
- Bonus atunci cand va recomandati prietenii pentru job-urile noastre
- …și multe altele

Marriott International is an equal opportunity employer. We believe in hiring a diverse workforce and sustaining an inclusive, people-first culture. We are committed to non-discrimination on any protected basis, such as disability and veteran status, or any other basis covered under applicable law.

Marriott Hotels strive to elevate the art of hospitality, innovating at every opportunity while keeping the comfort of the oh-so-familiar all around the globe. As a host with Marriott Hotels, you will help keep the promise of "Wonderful Hospitality. Always." by delivering thoughtful, heartfelt, forward-thinking service that upholds and builds upon this living legacy. With the name that's synonymous with hospitality the world over, we are proud to welcome you to explore a career with Marriott Hotels. In joining Marriott Hotels, you join a portfolio of brands with Marriott International. Be where you can do your best work, begin your purpose, belong to an amazing global team, and become the best version of you.

JW Marriott is part of Marriott International's luxury portfolio and consists of more than 100 beautiful properties in gateway cities and distinctive resort locations around the world. JW believes our associates come first. Because if you're happy, our guests will be happy. JW Marriott associates are confident, innovative, genuine, intuitive, and carry on the legacy of the brand's namesake and company founder, J.Willard Marriott. Our hotels offer a work experience unlike any other, where you'll be part of a community and enjoy true camaraderie with a diverse group of co-workers. JW creates opportunities for training, development, recognition and most importantly, a place where you can pursue your passions in a luxury environment with a focus on holistic well-being. Treating guests exceptionally starts with the way we take care of our associates. That's The JW Treatment™. In joining JW Marriott, you join a portfolio of brands with Marriott International. Be where you can do your best work,​ begin your purpose, belong to an amazing global​ team, and become the best version of you.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024