Gratis

CONTROLOR CALITATE – Branesti, ILFOV

S.C. MICROFRUITS S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare
- Experienta minim 2 ani pe un post similar, constituie avantaj experienta in domeniul legumelor si fructelor
- Capacitate buna de relationare, comunicare, organizare, atentie sporita la detalii si dornic de a invata lucruri noi
- Cunoasterea pachetului Office - nivel mediu
- Permis de conducere cat B reprezinta avantaj

Descrierea jobului

- Supravegheaza si controleaza respectarea calitatii produselor in toate fazele de intrare / iesire
- Controleaza calitatea modului de ambalare, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀depozitare si expediere a produselor
- Verifica produsele astfel incat sa fie respecte standardele de calitate
- Identifica problemele si propune masuri de imbunatatire a calitatii ori de cate ori este necesar
- Monitorizeaza zilnic respectarea procedurilor interne ale companiei si implementeaza masurile necesare in caz de abateri
- Verifica lotizarea produselor, precum si ordinea in care se livreaza produsele
- Intervine in timp util pentru solutionarea oricaror situatii neprevazute neconforme

Beneficii
- Salariul se discuta la interviu, in functie de experienta
- Tichete de masa
- Transport asigurat sau decontat
- O masa calda asigurata la locul de munca
- Program de lucru in ture (I si II)

MICROFRUITS SA este o companie infiintata in anul 2011, detine un capital privat 100% romanesc si are ca principal obiect de activitate comertul cu legume -fructe conventionale si bio. MICROFRUITS SA, ofera clientilor sai toata gama de fructe si legume proaspete, in orice sezon. La sfarsitul anului 2014, am finalizat propriul depozit si spatiu de birouri, in localitatea Branesti, judetul Ilfov ( aprox . 15 km de Bucuresti), unde ne si desfasuram activitatea intr-un cadru modern. Personalul este tanar, dinamic, specializat, experimentat si motivat de realizarile obtinute precum si de perspectivele existente. Punctul de lucru se afla in: Jud.Ilfov, Com.Branesti, Str.Garii, Nr.16

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024