Gratis

Contract Manager

GLOBAL TECHNICAL SYSTEMS

Candidatul Ideal

Experienta in domeniu 2-5 ani
Limba engleza mediu spre avansat
Studii superioare in: Comert/Drept/Inginerie
Persoana curioasa si cu dorinta de a se implica in proiecte
Team player dar poate gestiona taskurile si individual

Descrierea jobului

Raspunde de gestionarea si urmarirea contractelor ce ii sunt repartizate
Analizeaza clauzele contractuale de natura comerciala ale tuturor proiectelor de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄contract si actelor aditionale aferente
Stabileste strategia pentru intocmirea contractelor, tinand cont de cerintele transmise de beneficiar si de politica companiei pentru intocmirea contractelor si/sau de conditiile finale de contractare stabilite la negocierea ofertei cu furnizorul
Participa la negocierea clauzelor contractuale si pregateste draftul contractului, incluzand prevederile contractuale acceptate de managerii directi si / sau Project Manageri (pe baza ofertei agreate cu beneficiarul sau subcontractantii) pana la faza de semnare a contractului, ulterior preluand derularea contractelor alocate in parametrii stabiliti/agreati
Urmareste ca derularea activitatilor din cadrul proiectului sa respecte cerintele si prevederile stabilite prin contract, colaborand direct cu echipele tehnice, proiectare, executie, achizitii, ofertare, cost-control, derulare-contractare si suport, consultantii si alti colaboratori implicati;
Stabileste relatii de colaborare pe termen lung cu partenerii, respectiv cu furnizorii, subcontractorii si clientii, beneficiarii finali ai proiectului;

Unul dintre cei mai mari integratori de tehnologie din România, compania Global Technical Systems a fost fondată în anul 2007 cu scopul de a oferi soluții complete de instalații MEP, sisteme BMS, Energie Regenerabilă, Mentenanță și Service.

Principalul nostru obiectiv este să aducem confortul în orice spațiu, fie că vorbim despre spații rezidențiale, comerciale, industriale sau de birouri. Prin soluțiile pe care le oferim, ne dorim să atingem mereu cele mai înalte standarde ale calității serviciilor noastre.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024