Gratis

Contract de colaborare (RTS-RSL)

TIMPROD INSTAL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Echipa noastră este formată din profesioniști cu experiență, dedicați să ofere soluții de calitate și să mențină cele mai înalte standarde de siguranță și eficiență în toate proiectele noastre.
Ne dorim să colaborăm cu un RSL și un RTS care să contribuie la succesul proiectelor noastre prin competența și experiența lor.
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să discutăm despre viitoarea noastră colaborare, te rugăm să ne contactezi prin e-mail (prin CV) sau nr. de telefon. Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să discutăm despre cum putem lucra împreună.

Descrierea jobului

Cerințe: RSL
Certificare și experiență dovedită.
Cunoștințe solide ale normelor și reglementărilor de siguranță aplicabile.
Comunicare eficientă și abilități de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂instruire.
Atenție sporită la detalii pentru a preveni și rezolva problemele înainte ca acestea să devină critice.

Cerințe:RTS
Cunoștințe tehnice aprofundate și înțelegerea standardelor de calitate aplicabile.
Capacitatea de a respecta termenele și de a asigura finalizarea proiectelor la standardele cerute.

Firma Timprod Instal S.R.L. din județul SUCEAVA, a fost înființată la data de 10 aprilie 2012 și are ca obiect principal de activitate - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.

Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 9 Aug. 2024