Gratis

Contabilitate primara - asistent manager

ROYAL PRE INVEST SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare în domeniul economic/contabilitate;
Experiență de minimum 2 ani pe un post similar;
Cunoștințe de legislație fiscală și contabilă;
Abilități bune de utilizare a pachetului Microsoft Office, Excel;
Atenție la detalii, abilități de organizare și planificare;
Capacitate de lucru în echipă și bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Gestionarea contabilității primare a companiei;
Evidența dosarelor auto (înmatriculări, radieri, acte auto);
Menținerea relației cu instituțiile statului și cu partenerii ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de afaceri;
Întocmirea și verificarea documentelor contabile (facturi, chitanțe, registre de casă, etc.);
Gestionarea operațiunilor financiare zilnice;
Activități administrative conexe, în funcție de necesitățile firmei.

Descrierea Companiei: Suntem o firmă de vânzări auto rulate, dedicată oferirii celor mai bune servicii și experiențe clienților noștri. Cu o echipă profesionistă și dinamică, ne extindem constant activitatea și căutăm să aducem un nou membru în echipa noastră.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024