Gratis

Contabil

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- obligatoriu studii superioare
- experienta de minim 5 ani
- persoana analitica , organizata

Descrierea jobului

  • cunoștințe legislative - cunostinte e-factura, Ro - transport
  • contabilitate generala ( balanta, bilant , dividente, depunere declaratii fiscale)
  • menține ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀relatie cu registrul comerțului
  • introducere facturi
  • efectuare inventariere
  • intocmire efectuare compensari
  • introducere si prelucrare extrase de cont in lei si valuta
  • calcul delegatii
  • intocmire note contabile
  • intocmire balanta, bilant semestrial - anual
  • inventariere anuala + documentatii
  • jurnale contabile
  • arhivare , indosariere documente pe suport de hârtie si electronic
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.