Gratis

CONTABIL

S.C. DE SILVA EXCLUSIV S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate
- Cunostinte foarte bune operare PC (MS Office - mai ales Microsoft Excel) si cunoasterea programului Saga reprezinta un avantaj;
- Atentie la detalii;
- Spirit de echipa;
- Abilitate foarte buna de comunicare;
– Persoana organizata, dinamica;
- Cunoasterea legislatiei economice in vigoare;
- Gandire clara, rationament logic, capacitate de analiza si capacitate de sinteza;
- Asumarea responsabilitatilor.

Descrierea jobului

- Inregistrarea în mod corect a operaţiunilor contabile
- Verificarea documentelor cu privire la clienti, furnizori
- Efectuare plati;
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Urmarirea soldurilor contabile, extrase cont
- Intocmirea diverselor situatii, cheltuieli, rapoarte, evidente, incasari
- Intocmire facturi catre clienti;
- Urmarire contracte si documente conexe;
- Urmarire rapoarte plati / incasari pe categorii clienti, furnizori si taxe;
- Raportari de specialitate;

Grupul de firme De Silva, societate cu capital integral romanesc, si-a inceput activitatea in anul 1992. De atunci si pana in prezent am devenit lideri in domeniile noastre de activitate. De la complexuri rezidentiale de lux la produse si servicii de exceptie, tot ce ofera De Silva are un numitor comun : calitatea, recunoscuta de toti clientii sai. Iata care sunt domeniile in care ne desfasuram , cu succes, activitatea:
REAL ESTATE
Cu o experienta de peste 25 ani in domeniul imobiliar, detinem in portofoliu numeroase proprietati,pentru mare parte din acestea fiind atat dezvoltator cat si constructor.
Ca si dezvoltator, imobilele realizate de noi se incadreaza in categoria cladirilor de lux, atat in ceea ce priveste locatiile exclusiviste cat si in privinta calitatii constructiilor si finisajelor. Printre imobilele realizate de noi se numara :

Imobil cu apartamente de lux in Predeal;

Hotel Ramada North;

Imobil multifunctional, depozite si spatii de birouri in Soseaua Berceni;

Imobil cu apartamente de lux in Herastrau, Epocii 26;

Imobil cu apartamente in Mamaia North;

Imobil cu apartamente pe strada Nuferilor.

TURISM
Domeniul hotelier este un alt domeniu in care ne desfasuram activitatea , la standarde foarte inalte, dupa cum o certifica si calificativele obtinute de unitatile noastre hoteliere.
In portofoliul nostru se afla :

Ramada Hotel & Suites Bucharest North****, str. Daniel Danielopolul 44A, sector 1, Bucuresti

Student Hotel ***, soseaua Berceni 110, sector 4, Bucuresti

INDUSTRIA ALIMENTARA
Printre cele mai cunoscute marci din portofoliul companiei se afla: Toffifee; Merci; San Benedetto; Perrier; Vittel; Ritter Sport; Haribo; Lindt; Hershey’s; Radeberger; DAB; Dallmayr Kaffee; etc.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024