Gratis

Contabil

Tecnic Consulting Engineering Romania SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare economice;
Minim 5 ani experienta profesionala in domeniu;
Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
︊︍︎︀︇︈︊︁​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️Capacitatea de a respecta termene limita;
Capacitate de a lua initiativa;
Loialitate, implicare, ambitie, perseverenta;
Flexibilitate, adaptabilitate si atentie la detalii;
Are acces la date financiare ale firmei;
Imbunatatirea permanenta a pregatirii sale profesionale si de specialitate;
Se implica in vederea solutionarii situatiilor de criza care afecteaza firma.
Asigurarea organizării corecte a evidenței contabile în conformitate cu prevederile Legii contabilității şi altor acte normative ce reglementează domeniul respectiv;
Abilități excelente de interacțiune și comunicare;
Abilități de a lucra independent și în echipă;
Responsabilitate, corectitudine și punctualitate;
Abilități și experiență de utilizare a calculatorului (MS Word, Excel etc).

Descrierea jobului

Intocmire ordine de plata;
Inregistrare revisal;
Facturare;
Gestiune;
Relatie cu ONRC, ANAF, TAXE si IMPOZITE;
Punctaje clienti si furnizori;
Vanzari;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Inregistrare facturi de servicii, arhivare;
Contabilizeaza facturile emise pentru clientii interni;
Pastrarea confidentialitatii informatiilor si a documentelor legate de firma;

Beneficii:
Un mediu de lucru modern şi dinamic;
Condiţii foarte bune de lucru;
Sediu central;
Laptop și telefon de serviciu;
Salariu motivant;
Asigurare medicala privata.

TECNIC Consulting Engineering Romania SRL este o companie de inginerie ce oferă servicii excepționale pe Piața Est europeană încă din anul 2007, dedicându-si eforturile unei profunde înțelegeri a pieței și lucrului îndeaproape cu clienții, in vederea asigurării livrării proiectelor la timp, în limita bugetului și la cele mai înalte standarde.
Echipa noastră este formata din ingineri cu experiență și profesioniștii specializați în proiectare, management de proiect, managementul construcțiilor, supervizarea lucrărilor și inginerie a proiectelor mari de infrastructură, fiecare proiect purtând amprenta angajamentul nostru față de excelența în inginerie, devotamentul in a oferi servicii de înaltă calitate și a îndeplini nevoile clienților.
TECNIC Consulting Engineering Romania SRL este un nume cunoscut pe piața proiectelor de construcții datorita capacitații sale excepționale de a gestiona proiectele de infrastructura si construcții civile, având peste 16 ani de activitate de succes in acest sens.
Aplică acum pentru a deveni parte din echipa noastră!
Pentru mai multe detalii te invităm să accesezi pagina noastră: https://tecnic.ro/
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024