Gratis

Contabil

Tonis Trade

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:

1. Să știe să zâmbească – căutăm o persoană simpatică care să se integreze repede în firmă și să relaționeze excelent cu cei din echipă
2. Să fie dispusă să învețe – căutăm o persoană cu dorință de a se dezvolta și de a se autodepăși
3. Să îi placă să muncească - literal vorbind. Apreciem oamenii harnici.
4. Să fie sociabilă
5. Să fie organizată
6. Să fie atentă la detalii
7. Să fie hotărâtă – să nu renunțe când apar provocări în munca ei

Descrierea jobului

- inregistreaza in evidenta contabila facturile, deconturile , extrasele bancare si alte note contabile conform documentelor justificative
- verifica facturile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀, deconturile si notele contabile pentru a fi in conformitate cu legislatia si cu procedurile interne ale companiei
- efectueaza plati , transferuri bancare
- reconciliaza soldurile aferente furnizorilor / clientilorBeneficii :
- opereaza "Registrul de casa"
- intocmeste declaratiile fiscale conform legeslatiei

Beneficii:

- respectarea programului de lucru si a zilei de salariu
- laptop
- teambulding organizat in afara tarii
- abonament de sanatatate la clinicile Regina Maria
- zile de concediu suplimentare
- bonuri de masa de valoare maxima
- respect pentru munca bine facuta
- lucru intr-un colectiv tanar si competitiv

Tonis Trade este o companie privată înființată în anul 1994, având ca obiect de activitate comercializarea produselor de uz casnic, electrocasnice, electronice, audio-video, tehnică de calcul și aparate de aer condiționat.
Suntem tot timpul în căutare de oameni valoroși ca să facă parte din echipa noastră. În perioada următoare căutăm un/o contabil.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024