Gratis

CONTABIL

KOFERT ORGANIC S.R.L.

Candidatul Ideal

- Competenta profesionala;
- Comunicare interpersonala, lucru in echipa;
- Bun organizator;
- Corectitudine, obiectivitate;
- Putere de analiza si sinteza;
- Initiativa;
- Receptivitate la schimbare;
- Cunostinte bune WORD si EXCEL.

Descrierea jobului

- Intocmire si operare documente evidenta primara(Avize de insotire a marfii, Facturi, Registre de casa si evidenta operatiunilor prin casierie, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Deconturi, Bonuri de consum, Note de predare, Note de intrare-receptie, Evidenta ore lucrate-pontaje, Cereri concediu de odihna, etc;)
- Evidenta si stocul la zi al gestiunilor de materii prime, materiale, produse finite, marfuri, obiecte de inventar, etc;
- Evidenta intrari si iesiri documente la punctul de lucru.

Companie specializata in tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 30 Oct. 2024