Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Contabil

SC PIF LMS COMPANY SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- STUDII IN DOMENIUL ECONOMIC;
- CUNOSTINTE OPERARE PC: WINDOWS, MS OFFICE, INTERNET
- CUNOSTINTE DE CONTABILITATE;
- RESPONSABILITATE SI ACURATETE;
ABILITATI DE COMUNICARE SI RELATIONARE CU CLIENTII;
- FOARTE BUNA CAPACITATE DE ANALIZA, SINTEZ, INTERPRETARE;
- CUNOSTINTE ALE LEGISLATIEI SI PROCEDURILOR FINANCIARE ROMANESTI;
ABILITATI DE ORGANIZARE SI PLANIFICARE.

Descrierea jobului

- EFECTUEAZA INREGISTRAREA CRONOLOGICA SI SISTEMATICA A TUTUROR DOCUMENTELOR CONTABILE- FACTURI DE ACHIZITII, REGISTRUL DE CASA;
- INTOCMESTE SI INREGISTREAZA ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄FACTURI CATRE CLIENTI;
- INTOCMESTE DIVERSE SITUATII, RAPOARTE, ANALIZE FINANCIAR-CONTABILE CERUTE DE CONDUCERE;
PARTICIPA LA ACTIVITATI DE INCHIDERE DE LUNA/AN;
- INDOSARIAZA SI ARHIVEAZA DOCUMENTELE DUPA INREGISTRARE;
SE INFORMEAZA PERMANENT IN LEGATURA CU MODIFICARILE LEGISLATIVE IN DOMENIUL CONTABIL;
- ACTIVITATI CASIERIE, COMPLETARE SI INREGISTRARE REGISTRU DE CASA, EFECTUARE INCASARI, PLATI ETC.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024