Gratis

Contabil

SUN RESIDENCE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal va avea experiență în domeniul contabilității și finanțelor, atenție deosebită la detalii și abilitatea de a lucra în echipă. Jobul este full time, se lucrează la birou, în intervalul orar 8.00-17.00, L-V.
Dacă ești interesat(ă) și consideri că îndeplinești cerințele de mai jos, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să devenim colegi!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea evidenței contabile a companiei
  • Întocmirea și verificarea balanțelor contabile și a rapoartelor financiare periodice
  • Gestionarea relației cu ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀instituțiile statului și întocmirea declarațiilor fiscal
  • Înregistrarea documentelor justificative (facturi furnizori, chitanțe, bonuri de consum și deconturi de cheltuieli)
  • Monitorizarea și analizarea costurilor și veniturilor
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura acuratețea datelor și respectarea termenelor limită

Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul contabilității, finanțelor sau economiei
  • Experiență de minim 3 ani într-un rol similar
  • Abilități excelente de utilizare a pachetului Microsoft Office (în special Excel)
  • Experiență cu software-uri de contabilitate (WinMentor)
  • Persoană etică, analitică, orientată spre respectarea termenelor
  • Atitudine proactivă si atenție la detalii

Oferim:
  • Pachet salarial alineat cu experiența
  • Prânzul este asigurat și inclus în beneficiile oferite în timpul programului de lucru
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • O echipă prietenoasă, gata să te încurajeze în fiecare etapă a carierei tale

Suntem un dezvoltator urban renumit în comunitatea locală, apreciat pentru standardele imobiliare de top pe care le respectăm, pentru reputația noastră solidă și pentru calitatea fiecărei construcții finalizate. De la proiecte rezidențiale elegante la complexe comerciale, fiecare construcție poartă amprenta noastră de perfecțiune și devotament. Reputația noastră solidă este cimentată în fiecare cărămidă pusă în loc și în fiecare spațiu urban revitalizat. Alătură-te echipei noaste și hai să construim împreună viitorul!

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024