Gratis

CONTABIL

EXPERT ACCOUNTING SPECIALISTS SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare în domeniul economic (specializarea: Contabilitate și Informatică de Gestiune / Finanțe, constituie avantaj ) ;
Foarte bune abilități de comunicare (e-mail și telefonic);
Cunoștinte de legislație – reglementări privind activitatea financiar-contabilă (constituie avantaj) ;
Experiență relevantă în domeniul contabilității financiare (constituie avantaj);
Abilități de operare PC: MS Office (Word, Excel), software contabilitate (constituie avantaj);
Spirit de echipă.
Abilități de planificare si organizare

Descrierea jobului

Să întocmești evidența contabilă, rapoarte și analize financiar-contabile, să realizezi operațiuni de închidere lunare, trimestriale, anuale;
Să asiguri și să ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀menții relația cu clienții și instituțiile statului;
Să grupezi, clasezi și arhivezi documentele rezultate din activitatea pe care o desfășurăm.

Adresă: Calea Dorobanti nr, Sector, Bucuresti (5 min Metrou Aviatorilor)

Contact: Cristian-Cosmin Turlea
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024