Gratis

Contabil

VGS ACCOUNTING AUDIT

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de contabilitate, daca îți place să fii la zi cu noutățile din domeniu și să fii un liant în cadrul organizației, te invităm să ni te alături !

Pentru ocuparea acestei poziții, trebuie să:
- Ai experiență minim 2 ani pe un post de contabil;
- Ai cunoștințe temeinice privind legislația din domeniu;
- Ai cunostinte de operare intre-un program de contabilitate (SAGA prezinta un avantaj);
- Ai abilități de organizare și planificare a sarcinilor.

Reprezintă avantaj, dacă:
- ești o persoană dinamică, orientată spre soluții și rezultate;
- ai cunoștințe de limba engleză.

Descrierea jobului

Principalele sarcini și responsabilități sunt:
- Gestionarea activității financiar-contabile
- Întocmirea rapoartelor contabile și declarațiilor fiscale
- Asigurarea de suport ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀auditorilor externi și interni în procesul de audit
- Relatia cu clientul

Ceea ce îți oferim:
- Pachet salarial corelat cu nivelul poziției din cadrul companiei și cu experiența profesională;
- Bonusuri și prime în funcție de performanță;
- Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional;
- Stabilitate și siguranța plății salariului;
- Echipă tânără și dinamică.
- Acordare de tichete de masa si tichete de vacanta;
- Asigurare medicala privata;
- Mediu de lucru profesionist

VGS este o companie in plina dezvoltare, cu experți în contabilitate, audit, fiscalitate și consultanță. Membră a Corpului Experților Contabili (CECCAR) din anul 2010 și Canera Auditorilor Financiari (CAFR) din 2011 .

Suntem o echipa formată din colegi tineri, unită, energică și organizată, împărtășim abilități, informații și resurse, precum și o abordare orientată spre client, bazată pe o înțelegere profundă a activității acestuia.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024