Gratis

Contabil

SWAN EQUITY S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un Contabil motivat și orientat către detalii pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în domeniul contabilității și îți place să interacționezi cu clienții, aceasta este oportunitatea perfectă pentru tine!
  • Experiență între 2 și 5 ani în domeniul contabilității
  • Abilități excelente de customer support
  • Cunoștințe solide de utilizare a aplicațiilor Microsoft Office
  • Cunoștințe de bază în contabilitate
  • Limba engleză la nivel de comunicare
  • Capacitate de analiza, sinteza, organizare si conducere, gandire logica
  • Persoana corecta, serioasa, obiectiva.

Descrierea jobului

  • Respecta toate reglementările contabile-financiare
  • Efectueaza operatiunile de inchidere contabilitate lunara / trimestriala / anuala
  • Intocmeste bilanţuri, situaţii de profit-pierdere, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄bugete, prognoze financiare etc.
  • Gestionarea documentelor contabile zilnice (facturi, chitanțe, rapoarte financiare)
  • Menținerea relației cu clienții și oferirea suportului necesar pentru soluționarea problemelor

Swan Equity s-a înființat din dorința de a aduce un plus de valoare în serviciile noastre. Am decis să înglobăm anii de experiență din Contardin într-un proiect mai mare, care să valorifice nevoile actuale ale companiilor.

Cu o echipă dedicată de profesioniști în domeniul financiar, Swan Equity se distinge prin oferirea de soluții personalizate axate pe optimizarea financiară.

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024