Gratis

CONTABIL

FOXLINE

Candidatul Ideal

- persoana deschisa, care isi doreste sa se implice in dezvoltarea financiara si fiscala a frimei noastre
- carnet de conducere B

Descrierea jobului

FOXLINE SRL din Sibiu doreste sa angajeze expert contabila

Detalii:
contabil cu experienta minim 1-2 ani
cautam o persoana ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄deschisa si adaptabila dupa nevoi
carnet de conducere (obligatoriu), vor fi si anumite drumuri la alte sedii din oras de facut (benzina e decontata in cazul de folosire al masinii proprii)

o persoana ingrijita si ordonata, mai ales din punct de vedere al actelor firmei

Oferim:
program stabil de lucru de luni pana vineri dupa masa
salariu foarte actractiv
abonament gratuit la sala fitness si SPA + Piscina de lux
posibilitate de crestere intr-una din cele mai dinamice si in crestere afaceri din jud. Sibiu

Foxline este o companie tanara si dinamica, cu domenii de activitate atat in IT-Software, cat si in Online-Retail, Import - Export si Affiliate Marketing.

Publicat 5 Iul. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024