Gratis

Contabil

INCASSO CONTA S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru noi este o persoana energica,pozitiva, implicata, dornica sa ajute clientii, sa invete si sa se dezvolte continuu si care poseda bune cunostinte de contabilitate, fiscalitate, HR precum si de operare PC (pachet Office, soft-urile de conta le invatam impreuna).
Experienta anterioara intr-un birou de contabilitate reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Jobul presupune gestionarea unui portofoliu de clienti, societati comerciale si PFA-uri de a caror evidenta contabila ne ocupam si implica ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀urmatoarele activitati :
- introducere documente contabile, intocmire declaratii/balante (sub indrumarea noastra )
- comunicare cu clientii (transmitere sume de plata, preluare documente, alte activitati suport pentru clienti)
- intocmire contracte de munca, Revisal , calcul salarii, eliberare diverse adeverinte solicitate de clienti

Oferim :
- salariu motivant +bonuri de masa
- cursuri de perfectionare si posibilitatea de a evolua in cadrul biroului
- posibilitatea de a lucra de acasa 3 -4 zile /luna

Suntem o societate de expertiza contabila infiintata in 2021, in plina dezvoltare.
Avem in portofoliul nostru clienti din zona Marghitei precum si din tara, din diverse domenii de activitate.
Ne dorim sa le oferim clientilor nostri servicii adaptate nevoilor lor, de un real suport si la un nivel inalt de calitate si profesionalism.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024