Gratis

Contabil

Gaminvest Contab S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare finalizate in domeniul economic;
- Experienta pe un post similar de minimum 3 ani;
- Experienta cu softul SAGA;
- Atentie la detalii, organizare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluare si procesare documente de la clienti;
- Inregistrarea operatiunilor contabile in programul de contabilitate SAGA;
- Intocmirea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈declaratiilor lunare catre autoritati si transmiterea documentelor specifice;
- Realizarea diferitelor rapoarte financiar-contabile;
- Intocmirea diferitelor rapoarte si situatii solicitate de catre conducere.

Beneficii:
- Salariu intre 5000-5500 ron net;
- Program de lucru de luni-vineri, 09-17.

Echipa noastra de contabili isi sustine cei peste 100 de clienti care activeaza in diferite domenii. Consolidarea pietei economice, a firmelor din Oradea si din Bihor este misiunea noastra. Intreaga procedură contabilă (înregistrări, depuneri, declarații, ș.a.m.d.) activeaza, respectând reglementările impuse de către normele legislative din Romania (ce se regăsesc în continuă schimbare, uneori de la o zi la alta).

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024