Gratis

CONTABIL SENIOR

24H GLOBAL TRADE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență anterioară relevantă într-o firmă de contabilitate

Cunoștințe solide de legislația fiscală și contabilă în vigoare

Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor

Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu clienții și colegii

Dacă sunteți un contabil cu experiență în căutarea unei oportunități de creștere și dezvoltare profesională în cadrul unei firme de contabilitate respectate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email Y sau să aplicați pe pagina noastră de carieră.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul clienților noștri și al firmei noastre de contabilitate

Descrierea jobului

Responsabilități:

Gestionarea contabilității multiple clienți conform reglementărilor legale

Pregătirea rapoartelor financiare și a declarațiilor fiscale

Consultanță ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈fiscală și financiară pentru clienții firmei

Identificarea și implementarea de soluții eficiente pentru optimizarea proceselor contabile

Firma noastră de contabilitate caută un contabil cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din cadrul departamentului financiar. Căutăm un profesionist dedicat și pasionat de contabilitate, cu competențe solide în domeniu și capabil să ofere servicii de calitate clienților noștri.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024