Gratis

Contabil Senior

INDRA GROUP SRL

Candidatul Ideal

Competențe și abilități

Licenţă studii economice
Experienta minima de 5 ani in domeniul contabil.
Cunoştinte: operare Microsoft Office, legislatie fiscala;
Capacitate de analiza, organizare, integritate, spirit de echipa, atitudine pozitiva in relatiile cu oamenii;
Atentie la detalii si flexibilitate in gandire, respectarea termenelor.
Abilități solide de analiză și de rezolvare a problemelor.
Abilități de comunicare eficientă, atât în scris, cât și verbal.
Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe.

Descrierea jobului

Activități operaționale și de închidere inclusiv inregistrari contabile.
Investigarea si corectarea eventualelor greseli/ neconcordanta din balanta.
Efectuarea reconcilierilor conturilor din ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄contabilitatea generala folosite de departamentul de contabilitate in operatiunile zilnice prin compararea documentelor justificative / rapoartelor analitice cu inregistrarile contabile;
Experienta in lucru cu programe de contabilitate;
Întocmește balanța de verificare contabilă.

Societate se ocupa cu produse agricole si pasari ,destinate micilor intreprinzatori si fermierilor. Societatea detine pana in prezent 23 de magazine sub marca Agroland(franciza).
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024