Gratis

Contabil senior

SC INFOMED FLUIDS SRL

Candidatul Ideal

- calitatea de expert contabil/revizor fiscal, consultant fiscal;
- minim 10 ani experinata in domeniu financiar/contabil;
- cunostinte limba Engleza;
- experienta cu ERP AX Dynamics, 2012, si D365 Microsoft, constituie avantaj;
- anumite cunostinte in domeniu, sa inregistreze in contabilitate orice document pana la intocmirea balantei de verificare,
- intocmire declaratii 100, 300,390, 394, SAFT, eTransport, eFactura si alte declaratii fiscale anuale, cunostinte fiscale consistente

Calitati:
abilitati de comunicare / conduita/ flexibiliate: flexibil, creativ, etic, riguros, bun comunicator, integritate si stabilitate profesionala

Descrierea jobului

- verificare si transmitere declaratii 100, 300, 390, 394, SAFT, eTransport, eFactura si alte declaratii ANAF anuale,
- inregistrari in ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄ERP documente primare (facturi de achizitii externe), alte operatiuni de inchidere contabil-financiara anuale;
- programul de lucru; 09:00-17:30, de luni-pana vineri.

Infomed Fluids este o companie romaneasca specializata in fabricarea si comercializarea produselor farmaceutice destinate terapiilor parenterale si medicinei de urgenta. Infomed Fluids este o subsidiara a ACS DOBFAR INFO (Elvetia), renumita filiala a ACS DOBFAR HOLDING, care de peste 30 de ani ocupa un loc important pe piata mondiala in producerea de antibiotice de tip penicilina si cefalosporine.
Astazi Infomed Fluids este prezenta pe diferite piete europene cu obiective ambitioase si cu produse de maxima calitate.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 21 Iul. 2024