Gratis

Contabil primar

OBSESS S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Ai cunoștințe solide ale pachetului Microsoft Office (Word, Excel – obligatoriu);
  • Deții cunoștințe aprofundate de contabilitate primară;
  • Ai experiență în procesarea documentelor financiar-contabile și înregistrarea tranzacțiilor contabile;
  • Ești o persoană atentă la detalii, organizată și capabilă să gestioneze multiple sarcini simultan;
  • Ai capacitate de soluționare a problemelor și ești orientat/ă spre rezultate;
  • Ești o persoană integră și responsabilă, cu un spirit proactiv.

Descrierea jobului

  • Procesarea zilnică a documentelor de contabilitate primară (facturi, NIR-uri);
  • Înregistrarea și prelucrarea facturilor de la furnizorii interni și externi ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄(inclusiv NIR-uri și alte documente legate de import-export);
  • Prelucrarea zilnică a extraselor bancare și alte operațiuni de trezorerie;
  • Pregătirea documentelor financiar-contabile și arhivarea acestora.
Locație: Bulevardul Biruinței 94, Pantelimon 077145, Langa Fabrica de Bere Tuborg.
Program de lucru: L-V, 9-17:30

Beneficii:
  • Salariu competitiv de 4500 lei NET;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și pasionată;
  • Posibilitatea de dezvoltare și promovare într-o companie stabilă;
  • Mediu de lucru plăcut și entuziast.
Dacă ești interesat/ă de această oportunitate, te invităm să aplici și vei fi contactat/ă telefonic în cel mai scurt timp pentru a stabili un interviu. Abia așteptăm să te cunoaștem și să discutăm despre cum poți contribui la succesul echipei noastre.

Obsess este o companie dedicată aducerii unei note de mister și eleganță în viața clienților noștri prin intermediul parfumurilor fine. Cu fiecare flacon, oferim o călătorie olfactivă captivantă în Orientul Mijlociu, dezvăluind arome unice și rafinate care transformă purtătorul într-o experiență sensorială aparte.

Ne străduim să oferim clienților noștri experiențe olfactive memorabile. Fiecare comandă reprezintă o oportunitate de a vă învălui în parfumurile noastre excepționale, aducând o notă distinctivă și luxoasă în rutina zilnică.

Suntem o echipă dedicată și pasionată, concentrată pe crearea și oferirea de produse de înaltă calitate. Încurajăm creativitatea și inovația în fiecare aspect al afacerii noastre, de la compoziția parfumurilor până la designul elegant al ambalajelor.

La Obsess, credem în atmosfera de colaborare și ne străduim să oferim un mediu de lucru stimulant, unde fiecare membru al echipei aduce contribuții valoroase și se dezvoltă profesional. Suntem în căutarea persoanelor talentate și motivate care doresc să facă parte dintr-o echipă care împărtășește pasiunea pentru frumos și rafinament.

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024