Gratis

Contabil / Manager financiar

RTP AUTO PARTS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cunostinte solide de Microsoft Office (in special Excel, tabele, functii)
Abilitati bune de organizare si atentie la detalii
Cunostinte solide de contabilitate primara
Capacitatea de a lucra independent si in echipa
Cunostinte gestiune stocuri
Persoana proactiva, responsabila, analitica

Descrierea jobului

Viitorul coleg/colega va activa pe functia de Manager Financiar, avand urmatoarele responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati:
Gestionarea activităților de contabilitate ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄primară (înregistrarea și verificarea documentelor contabile)
Întocmirea și actualizarea registrelor contabile
Realizarea rapoartelor financiare periodice
Participarea la procesele de închidere lunară și anuală a contabilității
Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura acuratețea și conformitatea documentelor
Supervizarea incasarilor, platilor si depunerilor de numerar

Beneficii:
Pachet salarial competitiv
Mediu de lucru dinamic și prietenos
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
Beneficii suplimentare (bonusuri, asigurare medicala)

Suntem o companie in plina dezvoltare care activeaza in domeniul auto. Ne dedicam să oferim soluții inovatoare și servicii de excepție pentru clienții noștri, contribuind astfel la performanța și dezvoltarea acestora.

În cadrul companiei noastre, punem un accent deosebit pe calitate, fiabilitate și satisfacția clienților. Credem în parteneriate pe termen lung, bazate pe încredere și transparență.

Mediul nostru de lucru este dinamic și prietenos, unde fiecare angajat este încurajat să contribuie cu idei și să-și dezvolte abilitățile profesionale. Oferim oportunități de formare continuă și dezvoltare a carierei, recunoscând și recompensând performanțele.

Suntem în căutarea de noi colegi dedicați și entuziaști care să se alăture echipei noastre și să contribuie la succesul companiei noastre.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024