Gratis

Contabil Junior

BELGRAVIA PROPERTIES S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Student / Absolvent de studii superioare în domeniul economic (economie, finanțe, contabilitate sau un domeniu similar);
  • Experiența anterioară într-un rol similar constituie un avantaj;
  • Cunoștințe de contabilitate și finanțe;
  • Cunoștințe avansate de MS Office, în special Excel;
  • Persoană responsabilă, cu inițiativă, capabilă să lucreze îndependent și în echipă, cu capacitate de analiză si sinteză;
  • Persoană ordonata, atentă la detalii, cu abilități de comunicare și atitudine proactivă;
  • Capacitate de organizare a activității, stabilire a priorităților, de impunere și respectare a termenelor.

Descrierea jobului

  • Analiza datelor financiare și pregătirea rapoartelor economice;
  • Întocmirea facturilor și transmiterea lor în SPV;
  • Arhivarea documentelor emise și primite;
  • Monitorizarea și raportarea performanței financiare a companiei;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura fluxul eficient de informații financiare;
  • Îmbunătățirea proceselor financiare și propunerea de soluții eficiente.

Echipa noastră de la Frame Solutions cuprinde profesioniști experimentați cu o experiență cumulată de peste 20 de ani în industria construcțiilor. După ce am livrat cu succes peste 50 de proiecte in zona de nord a Bucurestului, ne mândrim cu angajamentul nostru de a livra calitate și cu pasiunea noastră pentru depășirea standardelor din industrie.

In plus, punem in prim plan competența ca trăsătură definitorie care ne diferențiază. Abordam fiecare proiect cu entuziasm si atentie la detalii. Această abordare strategica asigură că fiecare aspect al muncii noastre reflectă dorința noastră de a atinge perfecțiunea.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024