Gratis

CONTABIL JUNIOR

DEUS NOBISCUM SRL

Candidatul Ideal

- Cunoasterea legislatiei contabile si fiscale;
- Cunostinte de operare in Microsoft Office;
- Cunoasterea programului SAGA reprezinta un avantaj;
- Experienta pe un post similar minim 2 ani.

Descrierea jobului

- Inregistrare documente primare;
- Verificarea tuturor documentelor primare primite si in cazul lipsei unora dintre acestea, comunicarea lipsei lor;
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀- Verificarea fiselor de clienti si furnizori;
- Intocmire declaratii fiscale;
- Intocmire state salarii;
- Diverse situatii neprevazute si cerute de beneficiar.

Descrierea companiei

Firma de contabilitate din Sectorul 2.

Postul este full-time, cu prezenta fizica la birou, ulterior avand posibilitatea de a lucra in sistem hibrid.

Salariul se discuta la interviu, in functie de experienta si cunostinte.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024